ZAMEL, renomowany producent z branży elektrotechnicznej, wdraża IFS Applications 10

ZAMEL, renomowany producent z branży elektrotechnicznej, wdraża IFS Applications 10

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma ZAMEL, uznany na polskim rynku dostawca produktów elektrotechnicznych, wdroży system IFS Applications™ 10 w celu usprawnienia zarządzania produkcją, łańcuchem dostaw oraz sprzedażą i serwisem. Rozwiązanie wdroży firma Delegate IT, certyfikowany partner IFS.

ZAMEL to firma rodzinna z siedzibą w Pszczynie. Od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości produktów elektrotechnicznych, m.in. bezprzewodowych systemów inteligentnego domu oraz elementów instalacji automatyki budynkowej. Wyroby ZAMEL, znane i cenione na polskim rynku, mają również licznych odbiorców m.in. w Rosji, na Ukrainie, w Niemczech i we Włoszech. 

Aby zapewnić dalszy rozwój, firma ZAMEL poszukiwała zintegrowanego rozwiązania ERP, które pozwoli ujednolicić i usprawnić procesy biznesowe. Po przeprowadzeniu szczegółowej analizy ofert dostawców systemów ERP firma ZAMEL zdecydowała się na rozwiązanie firmy IFS. Projekt wdrożeniowy zrealizuje firma Delegate IT.   

„Inwestycja w system IFS Applications jest głównym elementem realizacji naszej strategii, która zakłada ujednolicenie i usprawnienie procesów oraz sposobów pracy. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości produktów i standardu obsługi klienta. Jesteśmy przekonani, że wdrożenie rozwiązania firmy IFS zwiększy naszą konkurencyjność i pozwoli przygotować się na przyszłe wyzwania” – powiedział Wojciech Dzida, właściciel firmy ZAMEL.

ZAMEL, renomowany producent z branży elektrotechnicznej, wdraża IFS Applications 10

„Jesteśmy dumni z tego, że firma ZAMEL obdarzyła nas zaufaniem, powierzając nam realizację  zaawansowanego projektu informatycznego” – powiedział Robert Szydłowski, prezes zarządu Delegate IT Sp. z o. o. „Jako partner IFS deklarujemy wsparcie na każdym etapie trwania projektu, zarówno w zakresie wdrażania, jak i utrzymania systemu IFS Applications”.

„Cieszymy się, że firma ZAMEL wybrała nasze rozwiązanie. Jesteśmy przekonani, że funkcjonalność systemu IFS Applications dostosowana do potrzeb firm produkcyjnych przełoży się na zwiększenie efektywności działań firmy ZAMEL. Przyczyni się również do wzmocnienia jej pozycji na konkurencyjnym rynku” – dodał Dariusz Ragus, Business Channel Manager w IFS Poland.

System IFS Applications usprawni procesy biznesowe firmy ZAMEL we wszystkich kluczowych obszarach działalności. W szczególności uprości złożone procesy produkcyjne obejmujące zawansowane planowanie i rozliczanie kosztów produkcji. Dzięki zastosowaniu technologii mobilnych usprawni również zarządzanie gospodarką magazynową. Z systemu będzie korzystać 200 użytkowników.

Udostępnij:

Zapraszamy do kontaktu

Administratorem danych osobowych jest Delegate IT Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, ul. Kwiatkowskiego 1, Stalowa Wola 37-450. Twoje dane osobowe są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Tobą i w celu, dla którego zostały nam udostępnione – przygotowanie oferty, odpowiedzi na zapytanie, sporządzenie umowy. Więcej informacji znajdziecie w Polityce prywatności. 

Więcej informacji: