NPA Skawina stawia na przyszłość z IFS Cloud: Partnerstwo z DELEGATE IT zapewnia pewność sukcesu. 

Firma NPA jest pionierem w produkcji walcówki aluminiowej oraz ze stopów aluminium w Polsce. Specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości walcówki przewodowej, która znajduje zastosowanie w produkcji przewodów, kabli i drutów. Firma, od momentu uruchomienia w 2020 roku, jest dumna z posiadania najnowocześniejszej na świecie instalacji do produkcji walcówki z wysokowytrzymałych stopów aluminium, zapewniając klientom produkty o wyjątkowej trwałości i wydajności mechanicznej. 

Z roczną mocą produkcyjną przekraczającą 60 000 ton, po procesie inwestycyjnym firma jest w stanie dostarczyć pełen zakres różnych serii. Ponadto, firma jest jednym z czołowych producentów przewodów napowietrznych, żył kablowych wielodrutowych, przewodów giętkich oraz drutów specjalistycznych, służących różnym branżom, w tym automotive i przemyśle spożywczym. 

Firma koncentruje się na innowacyjnych rozwiązaniach, prowadząc szereg projektów wdrożeniowych, częściowo współfinansowanych przez NCBiR. Efektem tych projektów są nowe technologie i rozwiązania w zakresie walcówek aluminiowych oraz przewodów elektroenergetycznych, w tym innowacyjne przewody niskostratne. 

Naszym głównym celem jest wdrożenie systemu IFS Cloud, który znacząco usprawni procesy biznesowe firmy i zapewni jej Użytkownikom bardziej intuicyjną obsługę. Realizację projektu zaplanowaliśmy w pięciu fazach, umożliwiających monitorowanie kamieni milowych i dostarczenie produktów w wyznaczonych terminach. Obecnie finalizujemy odbiór analizy przedwdrożeniowej, która dostarczyła nam cennych informacji na temat optymalnego wykorzystania systemu. Jestem przekonana, że dzięki synergii działań i zaangażowaniu całego Zespołu, wdrożenie IFS Cloud będzie dla NPA dużym sukcesem i przyniesie wiele korzyści – mówi Justyna Żychowska, Project Manager ze strony DELEGATE IT. 

W reakcji na te potrzeby, NPA Skawina zdecydowała się wdrożyć system IFS Cloud oraz nawiązała współpracę z firmą DELEGATE IT, która zapewniła pomoc w automatyzacji kluczowych procesów biznesowych. Mirosław Buciak, jako Prezes NPA Skawina, podkreśla znaczenie szybkich zmian związanych z postępem technologicznym w dzisiejszym świecie, szczególnie dla przedsiębiorstw takich jak NPA Skawina. Implementacja systemu IFS Cloud umożliwi efektywniejsze zarządzanie procesami biznesowymi, budżetowaniem oraz integrację różnych działów firmy, co wpłynie na podejmowanie lepszych decyzji biznesowych. 

NPA Skawina zdecydowała się na współpracę z firmą DELEGATE IT ze względu na bogate doświadczenie w wdrażaniu systemów ERP, szczególnie w firmach z sektora produkcyjnego oraz IT. DELEGATE IT już wielokrotnie udowodniła swoje kompetencje poprzez udane wdrożenia w innych przedsiębiorstwach, co sprawiło, że NPA Skawina miała pełne zaufanie do ich umiejętności. Konsultanci DELEGATE IT rozumieją unikalne potrzeby i wymagania NPA Skawina, bez konieczności poświęcania czasu na zgłębianie szczegółów branży.  

Mieczysław Paciorek, Project Manager ze strony NPA SKAWINA, podkreśla: Współpraca z DELEGATE IT otworzy przed nami nowe możliwości i pozwoli usprawnić nasze procesy biznesowe, zapewniając klientom jeszcze wyższy poziom obsługi i profesjonalizmu. Partnerstwo z DELEGATE IT gwarantuje nam pewność sukcesu, umożliwiając optymalne wykorzystanie systemu oraz dostarczenie naszym klientom jeszcze lepszych rozwiązań. 

Nasza współpraca z NPA Skawina jest dla nas źródłem ogromnej satysfakcji. Widzimy wizję firmy skierowaną w przyszłość, gotową na innowacje i wyzwania. W dobie dynamicznego rozwoju technologicznego, zwłaszcza w obszarze AI, jesteśmy przekonani, że wykorzystanie nowoczesnych narzędzi informatycznych, takich jak IFS Cloud, jest kluczowe dla dalszego wzrostu NPA Skawiny i cieszymy się, że to właśnie zespół DELEGATE IT wdroży to rozwiązanie – dodaje Mariusz Basan, Dyrektor ds. Handlowych.  

Udostępnij:

Zapraszamy do kontaktu

Administratorem danych osobowych jest Delegate IT Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, ul. Kwiatkowskiego 1, Stalowa Wola 37-450. Twoje dane osobowe są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Tobą i w celu, dla którego zostały nam udostępnione – przygotowanie oferty, odpowiedzi na zapytanie, sporządzenie umowy. Więcej informacji znajdziecie w Polityce prywatności. 

Więcej informacji: