IFS_Icon_Silver-Channel-Partner_Positive-1

IFS

IFS™ jest producentem i dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw, współpracującym z klientami z całego świata, którzy zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, zarządzaniem majątkiem oraz świadczeniem usług serwisowych. Zespół IFS składający się z 3500 pracowników wspiera ponad 10 000 klientów z całego świata za pośrednictwem sieci biur lokalnych oraz stale powiększającego się ekosystemu firm partnerskich. IFSworld.com

logo-full600

CSMM

Firma Cyfrowe Sieci Multimedialne sp. z o.o. jest dostawcą kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych dla przedsiębiorstw polskich i zagranicznych, a także instytucji publicznych, samorządowych oraz sektora prywatnego.

edfelectronics_logo

EDFelectronics JRMM

Firma EDFelectronics działa od roku 2012, angażując w swoją działalność doświadczonych specjalistów z zakresu elektroniki i informatyki.

softwareag_logo

Software AG

Software AG – niemieckie przedsiębiorstwo informatyczne, założone w 1969 r. w Darmstadt, znane przede wszystkim jako producent systemu obsługi baz danych Adabas oraz serwera XML Tamino.

LogoCOIG

COIG

COIG S.A. to firma specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych, dedykowanych rozwiązań informatycznych, wspomagających procesy zarządzania.

Logo_2033x783_CMYK_300dpi

PSI

PSI rozwija, dostarcza i wdraża inteligentne systemy informatyczne dla logistyki, produkcji, transportu publicznego i energetyki.  PSI Polska jest częścią międzynarodowego koncernu PSI, posiadającego ponad 1.700 pracowników na całym świecie i obroty na poziomie 180 mln euro rocznie.

polcom_logo

Polcom

Polscom rozpoczynał jako integrator IT z  koncentracją na dynamicznie rosnące potrzeby rynku w zakresie przechowywania danych.
Obecnie jedną z podstawowych usług jest udostępnianie mocy obliczeniowej w tzw. chmurze obliczeniowej (cloud computing).

Queris-logo

Queris

Queris to polski producent oprogramowania przemysłowego. Tworzy i wdraża rozwiązania pomagające usprawniać procesy produkcyjne i okołoprodukcyjne oparte na systemach IT, automatyce oraz aplikacjach dedykowanych.

Oracle

Oracle Corporation – amerykańskie przedsiębiorstwo zajmujące się tworzeniem oprogramowania do szeroko rozumianej obsługi przedsiębiorstw, a w szczególności systemów zarządzania bazą danych. Oracle jest drugim na świecie pod względem przychodów sprzedawcą oprogramowania.

delegate-partnerem-rambase

RamBase

RamBase to kompletne rozwiązanie ERP oparte na chmurze dla branż zajmujących się produkcją i dystrybucją. System RamBase Cloud ERP łączy wszystkie procesy zachodzące w firmie, dba o bezpieczeństwo danych i jest zawsze dostępny online.

Projekt bez nazwy (6)

3S Data Center

W ramach spółki 3S Data Center świadczone są usługi Cloud2B, w ramy których wchodzą m.in: wirtualne centrum danych, backup i replikacja czy storage. Za właściwe połączenie wybranych komponentów odpowiada zespół inżynierów o wysokich kompetencjach, współpracujący z czołowymi dostawcami sprzętu i oprogramowania m.in. Microsoft, VMware, Veeam.