Zakłady Metalowe „POSTĘP S.A.” wybierają firmę Delegate IT do wdrożenia IFS Cloud.

Zakłady Metalowe „POSTĘP S.A.”  to kluczowy partner dla największych firm motoryzacyjnych w kraju i na świecie. Firma, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jest jednym z czołowych producentów komponentów metalowych na skalę masową. POSTĘP S.A. jest częścią grupy Luma Automation, która skupia spółki specjalizujące się w zaawansowanych technologiach produkcji i obróbki metali. 

Do tej pory POSTĘP S.A. korzystał z kilku autorskich systemów ERP, co utrudniało wspólną integrację. Według Małgorzaty Skowron, managera ds. handlowych w firmie DELEGATE „POSTĘP S.A.” to partner biznesowy, który nie tylko oferuje duże zaangażowanie i aktywne wsparcie, ale także jest elastyczny i otwarty na nowe rozwiązania. Firma nie stosuje rozwiązań 1:1, co oznacza, że nie kopiują bezpośrednio rozwiązań z innych branż. Jest otwarta na takie rozwiązania, które wymagają większego nakładu pracy ze strony użytkowników i jest gotowa do inwestowania w innowacyjne rozwiązania, co jest kluczowe w drodze do znalezienia dopasowanych rozwiązań. 

W celu usprawnienia procesów biznesowych, „POSTĘP S.A.” wybrał system IFS Cloud oraz współpracę z firmą DELEGATE, która wesprze automatyzację najważniejszych procesów biznesowych. Magdalena Jagiełło, Prezeska Zakładów Metalowych „POSTĘP S.A.”, podkreśla, że elastyczność jest kluczowa w dzisiejszych czasach, szczególnie dla firm produkcyjnych, które muszą szybko reagować na zmieniające się warunki rynkowe. Wdrożenie systemu IFS Cloud pozwoli odpowiedzieć na wyzwania Zakładu „POSTĘP S.A” poprzez usprawnienie procesów biznesowych, budżetowania i integrację różnych działów firmy. 

Adam Burek, Project Manager DELEGATE powiedział „System IFS Cloud, umożliwi pracownikom „POSTĘP S.A.” dostęp do aktualnych danych na temat stanu łańcucha dostaw, produkcji i zamówień, co pozwoli na szybsze podejmowanie decyzji i reagowanie na zmieniające się warunki rynkowe. Ponadto, firma będzie mogła łatwiej współpracować z dostawcami i partnerami biznesowymi, co przyczyni się do zwiększenia konkurencyjności. Dzięki temu rozwiązaniu, „POSTĘP S.A” może być jeszcze lepszym partnerem dla swoich klientów i dalej rozwijać swoją pozycję na rynku.” 

Zapraszamy również do obejrzenia wywiadu dla Pulsu Biznesu, w którym Pani Prezes Magdalena Jagiełło opowiada dlaczego warto wdrożyć IFS Cloud: 

Udostępnij:

Zapraszamy do kontaktu

Administratorem danych osobowych jest Delegate IT Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, ul. Kwiatkowskiego 1, Stalowa Wola 37-450. Twoje dane osobowe są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Tobą i w celu, dla którego zostały nam udostępnione – przygotowanie oferty, odpowiedzi na zapytanie, sporządzenie umowy. Więcej informacji znajdziecie w Polityce prywatności. 

Więcej informacji: