Za nami tegoroczna Gala IFS Connect 2023!

Zakończyła się tegoroczna konferencja IFS Connect 2023, która odbyła się w Krakowie. Udział w wydarzeniu wzięło ponad 400 osób, które miały możliwość uczestnictwa w inspirujących prezentacjach, dyskusjach i warsztatach. Konferencja była poświęcona najnowszym trendom i innowacjom w dziedzinie systemów ERP, zarządzania przedsiębiorstwem i transformacji cyfrowej. Motywem przewodnim Gali IFS Connect 2023 były gry RPG, a jej hasłem przewodnim było “Doświadczanie”.

Elna Kullmer, prezes IFS w regionie Europy Północnej i Środkowej, pojawiła się na konferencji i podziękowała klientom za ich zaufanie. Przekonywała również, że region Europy Środkowej jest ważnym miejscem dla firmy. IFS obsługuje klientów z różnych sektorów gospodarki, takich jak lotnictwo i obrona, energetyka, budownictwo, produkcja, usługi i telekomunikacja.

Podczas wspólnego wstąpienia razem z Prezesem DELEGATE Robertem Szydłowskim, Magdalena Jagiełło, prezeska Zakładów Metalowych Postęp SA opowiedziała o  przebiegu wdrożenia IFS.

“Dotychczas pracowaliśmy na systemie ERP z 2001 r. Nie pozwalał on jednak na podejmowanie szybkich decyzji.  Chcieliśmy mieć system wyskalowany dla siebie, szyty na miarę, ale też będący w odpowiednim standardzie.  Zależało nam szczególnie na optymalizacji procesów, redukcji kosztów i zaawansowanej analityce”.

Podczas gali IFS Business Transformation Awards przyznano nagrody dla klientów IFS, którzy wyróżnili się doskonałością w transformacji swoich organizacji w erze cyfrowej. Nagrody powędrowały do takich marek jak m.in.:  Ampol-Merol, BOLIX, NFM, SPLAST i Nowy Styl to firmy, które otrzymały wyróżnienia w różnych kategoriach.

Konferencja IFS Connect 2023 była okazją do zdobycia nowej wiedzy, nawiązania kontaktów biznesowych i uhonorowania klientów, którzy odnieśli sukces w transformacji swoich firm.

W trakcie konferencji Prezes DELEGATE, Robert Szydłowski udzielił inspirującego wywiadu dla IT Reseller, do obejrzenia którego gorąco zachęcamy. 

Udostępnij:

Zapraszamy do kontaktu

Administratorem danych osobowych jest Delegate IT Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, ul. Kwiatkowskiego 1, Stalowa Wola 37-450. Twoje dane osobowe są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Tobą i w celu, dla którego zostały nam udostępnione – przygotowanie oferty, odpowiedzi na zapytanie, sporządzenie umowy. Więcej informacji znajdziecie w Polityce prywatności. 

Więcej informacji: