Wyjątkowy rok dla DELEGATE IT

wyniki deegate za rok 2021

Rok 2021 to kolejne 12 miesięcy, które trudno było nazwać “zwykłymi”… Trwające obostrzenia związane z pandemią, spora niepewność na lokalnych i światowych rynkach oraz narastające w nas wszystkich przekonanie, że nie ma powrotu do “stanu sprzed”…

W takich mocno nieprzewidywalnych czasach biznes, który decyduje się na inwestycje w “nową jakość IT” stawia jeszcze bardziej na sprawdzone rozwiązania oraz pewnych partnerów.

Świadomość tego pozwala nam z jeszcze większą dumą i satysfakcją patrzeć na podsumowanie minionych 12 miesięcy. Dla Delegate IT 2021 był rokiem wyjątkowo udanym. Więcej, był rokiem wyjątkowym!

Mimo ograniczeń pandemicznych udało się utrzymać dynamikę prac u naszych klientów, przygotowaliśmy 8 firm do startu produkcyjnego w 2022 r. 100 procentowy skok czasu poświęconego przez naszych konsultantów na realizację prac u klientów, przełożył się na znaczny wzrost liczebności naszego zespołu. W 4 oddziałach firmy pracuje obecnie ponad 80 osób!

Dla osób tworzących DELEGATE IT równie ważne jak rosnąca liczba zrealizowanych projektów było zawsze budowanie trwałych relacji z naszymi Klientami. Efekt? Dziś możemy szczycić się 70 firmami prowadzonymi w ramach obsługi serwisowej. To blisko 200% wzrost w stosunku do poprzedniego roku.

Dbamy również o budowanie silnego zaplecza, pozwalającego oferować usługi na najwyższym poziomie. Po 13 latach współpracy dołączyliśmy do grona strategicznych partnerów IFS, światowego lidera rozwiązań IT dla biznesu. Z wielkimi nadziejami patrzymy również na rozpoczętą współpracę z Hatteland, co pozwoli nam oferować rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw w oparciu o RamBase Cloud ERP.

2021? To był zdecydowanie udany rok!

Udostępnij:

Zapraszamy do kontaktu

Administratorem danych osobowych jest Delegate IT Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, ul. Kwiatkowskiego 1, Stalowa Wola 37-450. Twoje dane osobowe są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Tobą i w celu, dla którego zostały nam udostępnione – przygotowanie oferty, odpowiedzi na zapytanie, sporządzenie umowy. Więcej informacji znajdziecie w Polityce prywatności. 

Więcej informacji: