Przedstawicielki DELEGATE uczestniczyły w Śniadaniu Biznesowym w Stalowej Woli: Twój wizerunek w biznesie.

Firma DELEGATE miała przyjemność uczestniczyć w prestiżowym Śniadaniu Biznesowym    w Stalowej Woli, które odbyło się w dniu 27.06.2023. Wydarzenie miało na celu omówienie tematyki związanej z wizerunkiem w biznesie oraz reprezentowaniem interesów i potrzeb różnych środowisk kobiecych.

Śniadanie Biznesowe zgromadziło wiele wybitnych przedstawicielek lokalnego biznesu oraz kobiet, które odgrywają istotną rolę w społeczności Stalowej Woli. Podczas wydarzenia DELEGATE reprezentowały: Małgorzata Skowron, Justyna Dłubis, Katarzyna Krępel i Wioleta Hutniczak.

Agenda spotkania była bogata i różnorodna. W panelu dyskusyjnym wzięłu udział: Regina Karnat i Paulina Świeca, panie zarządzające firmą Karnatech, Anna Kowal, menadżerka Domu Gościnnego Hutnik, Magdalena Takmadżan, prezeska firmy Matthias, Agnieszka Grabowska-Sowa, właścicielka firmy Janart, oraz Dorota Konieczna-Herdzik, konsultanka biznesowa. Ponadto, Bożena Brzozowska, właścicielka firmy WtórStal, opowiedziała o swoim doświadczeniu w biznesie.

W trakcie Śniadania Biznesowego poruszano wiele tematów związanych z wizerunkiem w biznesie. Agnieszka Bąk, makeup biznesowy, przedstawiła techniki, które pomogą kobietom prezentować się profesjonalnie i pewnie. Aneta Opalińska, fotografka, omówiła znaczenie wizerunku w sieci oraz udzielała praktycznych wskazówek dotyczących fotografii biznesowej. Anna Tracz poruszyła temat sportowej elegancji w biznesie, podkreślając, jak ważna jest odpowiednia prezencja w środowisku biznesowym.

Dorota Konieczna-Herdzik z Stalowowolskiej Rady Kobiet przedstawiła inicjatywy dotyczące udziału kobiet w życiu miasta Stalowej Woli oraz reprezentowania interesów i potrzeb różnych środowisk kobiecych.

Rozmowy kuluarowe przy kawie dostarczyły okazję do nawiązania cennych kontaktów oraz wymiany doświadczeń między uczestniczkami Śniadania Biznesowego.

 

Udostępnij:

Zapraszamy do kontaktu

Administratorem danych osobowych jest Delegate IT Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, ul. Kwiatkowskiego 1, Stalowa Wola 37-450. Twoje dane osobowe są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Tobą i w celu, dla którego zostały nam udostępnione – przygotowanie oferty, odpowiedzi na zapytanie, sporządzenie umowy. Więcej informacji znajdziecie w Polityce prywatności. 

Więcej informacji: