Ludzie tworzący IFS Cloud cz. 3

The People Behind IFS Cloud to seria blogów, która ma przedstawiać historie niesamowitych osób stojących za IFS Cloud.

Od programistów i inżynierów po marketerów – co tydzień będziemy trafiać do serca zespołu odpowiedzialnego za uruchomienie IFS Cloud. Poznaj ich lepiej i dowiedz się, co ich motywuje!

W tym tygodniu poznaj Roashani Dias, starszego inżyniera oprogramowania w IFS. Roshani pracuje w IFS od ponad trzech lat i ma siedzibę poza naszym biurem w Kolombo na Sri Lance. W wolnych chwilach fotografuję przyrodę i interesuje się astrofotografią. Ostatnio była zaangażowana w tworzenie funkcji IFS Remote Assistance w ramach IFS Cloud. W tym poście na blogu Roshani opowie nam, jak wyglądała praca w IFS Cloud.

Opowiedz nam o swojej roli i głównych obowiązkach związanych z IFS Cloud.

IFS Remote Assistance to kolejny udany projekt, który wyłonił się z IFS Labs. Moja rola i główne obowiązki polegały na wprowadzeniu do IFS Cloud współpracy w czasie rzeczywistym poprzez sformułowanie, inkubację i integrację pomocy zdalnej IFS.

Wyjaśnij proszę wszystkim niezaznajomionym, czym jest IFS Labs?

IFS Labs to miejsce, w którym IFS napędza innowacje i kreowanie nowych technologii. Skupiamy się na zwiększaniu wartości firmy poprzez łączenie przełomowych technologii, takich jak rzeczywistość rozszerzona (AR), rzeczywistość wirtualna (VR), sztuczna inteligencja (AI), uczenie maszynowe (ML), IoT i robotyka.

Dlaczego praca IFS Labs jest ważna?

Wraz z szybką zmianą technologii, oprogramowanie dla przedsiębiorstw musi być innowacyjne, aby zapewnić klientom odpowiednią technologię we właściwym czasie. Przed dodaniem nowych technologii do produktu IFS Labs współpracuję z klientami, łącząc doświadczenie przemysłowe z naszą wiedzą techniczną. Dlatego IFS Labs pomaga firmie IFS stać się wiodącym w branży dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw.

Świetna uwaga! Co najbardziej podoba Ci się w IFS Cloud?

To łatwe! Pomoc zdalna IFS. To bardzo ekscytujące widzieć, jak IFS Remote Assistance pomaga naszym klientom w kontynuowaniu działalności, umożliwiając im współpracę na całym świecie, nawet podczas globalnej pandemii.

Powiedz nam, jaka była Twoja ulubiona część pracy w IFS Cloud?

Dobre pytanie. Powiedziałabym, że badamy rzeczywiste problemy i wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, aby je rozwiązać.

Co, Twoim zdaniem, sprawia, że IFS Cloud zmienia zasady gry dla naszych klientów?

To jedna wspólna platforma obsługująca wszystkie funkcje, takie jak planowanie zasobów przedsiębiorstwa (ERP), zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa (EAM) i zarządzanie usługami. Oznacza to, że klienci mogą rozszerzyć swoją działalność, dodając nowe funkcje, kiedy tylko tego potrzebują. To prawdziwy zmieniacz gry!

Jest tyle dostępnych rozwiązań na rynku, dlaczego wybrałabyś IFS Cloud?

Istnieje wiele najlepszych w swojej klasie ofert, ale szybko stały się one trudne do zintegrowania.

IFS Cloud eliminuje kłopoty związane z integracją i aktualizacją, oferując wspólne środowisko na wspólnej platformie ze wspólnym modelem danych oraz pojedynczym procesem aktualizacji.

Co chciałabyś jeszcze zobaczyć w IFS Labs?

Wizja komputerowa osadzona w chmurze AR.

AR Cloud to cyfrowa kopia 3D rzeczywistego świata do odczytu maszynowego, która jest stale aktualizowana w czasie rzeczywistym. Chmura AR wbudowana w wizualizację komputerową może natychmiast zidentyfikować prawidłowe części w dużym wewnętrznym zakładzie przemysłowym i ulepszyć informacje poprzez wizualizację określonych części i danych opartych na lokalizacji. To bardzo interesujące.

Dziękuję Roshani za poświęcenie czasu

Oryginalny tekst wywiadu został opublikowany tutaj: https://blog.ifs.com/2021/05/the-people-behind-ifs-cloud-roshani-dias/

Udostępnij:

Zapraszamy do kontaktu

Administratorem danych osobowych jest Delegate IT Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, ul. Kwiatkowskiego 1, Stalowa Wola 37-450. Twoje dane osobowe są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Tobą i w celu, dla którego zostały nam udostępnione – przygotowanie oferty, odpowiedzi na zapytanie, sporządzenie umowy. Więcej informacji znajdziecie w Polityce prywatności. 

Więcej informacji: