IFS nagradza za dobre zmiany

IFS nagrodą Change for Good uhonoruje firmy, które cechuje doskonały i zrównoważony rozwój w społeczności klientów.
dziewczynka udająca superbohaterkę

Chcemy podzielić się historiami tych, którzy planują „lepiej odbudować” i zainspirować innych do podążania ich śladami. Nagrody przewidziane są dla klientów, którzy zajmują czołowe miejsce w realizacji inicjatyw w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Firma IFS zdaje sobie sprawę, że wraz z własnym planem zrównoważonego rozwoju największe znaczenie ma wspieranie klientów w osiąganiu ich celów w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Jesteśmy dumni z naszego partnera Boomi-Global Technical Alliance, który dołącza do nas, aby pomóc w uhonorowaniu firm podnoszących poprzeczkę w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Modele środowiskowe, społeczne i zarządzania (ESG) są nie tylko słuszne – posiadają też sens biznesowy. ESG jest istotnym czynnikiem decydującym o dostępie do kapitału oraz decyzjach podejmowanych przez konsumentów i klientów business-to-business (B2B). Kredytodawcy oferują korzystniejsze oprocentowanie pożyczek dla firm w oparciu o wyniki ESG. Ponadto Bank Anglii oraz Europejski Bank Centralny testuje swoje pozycje nie tylko pod kątem tradycyjnego ryzyka finansowego, ale także pod kątem ryzyka finansowego związanego z klimatem.

Zwycięzcy mają dostęp do nagród, takich jak bezpłatne licencje na korzystanie z modułu zrównoważonego rozwoju IFS po jego uruchomieniu, profile studiów przypadków i świadomości medialnej.

Kategorie nagród

Istnieje pięć kategorii nagród:

-Najlepsze wykorzystanie technologii IFS w inicjatywie zrównoważonego rozwoju
-Najbardziej innowacyjne rozwiązanie dla zrównoważonego rozwoju
-Podróż transformacji do zrównoważonego biznesu
-Wpływ społeczny
-Wkład indywidualny

Komisja Sędziowska

Zgłoszenia będą oceniane przez jury, w skład którego wchodzą:

  • Lewis Pugh, patron ONZ ds. oceanów i nowy ambasador zrównoważonego rozwoju firmy IFS
  • Jacqueline de Rojas, prezes techUK, doradca biznesowy i rzecznik różnorodności i integracji
  • Kendall Reid, dyrektor ds. globalnego zrównoważonego rozwoju w IFs

Podczas Konferencji Stron ONZ w Glasgow, która będzie miała miejsce w listopadzie 2021r zwycięzcy zostaną zaproszeni na obiad z Lewisem Pughem i dyrektorem generalnym IFS Darrenem Roosem. Stworzą Grupę doradczą spotykającą się z kluczowymi decydentami IFS, wspierającą strategię zrównoważonego rozwoju i rozwoju produktów.

Udostępnij:

Zapraszamy do kontaktu

Administratorem danych osobowych jest Delegate IT Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, ul. Kwiatkowskiego 1, Stalowa Wola 37-450. Twoje dane osobowe są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Tobą i w celu, dla którego zostały nam udostępnione – przygotowanie oferty, odpowiedzi na zapytanie, sporządzenie umowy. Więcej informacji znajdziecie w Polityce prywatności. 

Więcej informacji: