IFS Liderem!

IDC MarketScape: Saas i aplikacje produkcyjne EAM z obsługą chmury 2021
wykres-obrazujący-rynek-dostawców-systemów-erp

Najwyższa pozycja IFS pod względem możliwości.

” IFS oferuje pakiet dla przedsiębiorstw do zarządzania aktywami łączący produkcję, operacje, finanse i HR, co odróżnia firmę od niektórych dostawców EAM.
Klienci zwracają uwagę, iż wybrali firmę IFS ze względu na szeroki zakres aplikacji, funkcję głębokiego zarządzania cyklem życia aktywów oraz możliwość zaspokojenia różnorodnych potrzeb firmy.

Interakcja z użytkownikami jest dobrze odbierana, a klienci są podekscytowani obszerną mapą drogową IFS

Zapraszamy do kontaktu

Administratorem danych osobowych jest Delegate IT Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, ul. Kwiatkowskiego 1, Stalowa Wola 37-450. Twoje dane osobowe są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Tobą i w celu, dla którego zostały nam udostępnione – przygotowanie oferty, odpowiedzi na zapytanie, sporządzenie umowy. Więcej informacji znajdziecie w Polityce prywatności. 

Udostępnij:

Więcej informacji:

Pusta sala konferencyjna

IFS Unleashed 2022

W dniach 10-14 października w Centrum Kongresowym w Miami firma IFS zorganizowała szereg sesji branżowych, warsztatów i dyskusji panelowych z udziałem liderów branży i społeczności IFS z całego świata. Dzięki starannie opracowanej agendzie mieliśmy okazję uczestniczyć w pasjonujących prezentacjach, gorących debatach, a także zapoznać się z inspirującymi rozwiązaniami trudnych wyzwań, przed którymi stają dziś innowacyjne organizacje.
Oto wydarzenia, które z pewnością zapadną nam w pamięci.

Works with AZEXO page builder