IFS Liderem!

IDC MarketScape: Saas i aplikacje produkcyjne EAM z obsługą chmury 2021
wykres-obrazujący-rynek-dostawców-systemów-erp

Najwyższa pozycja IFS pod względem możliwości.

” IFS oferuje pakiet dla przedsiębiorstw do zarządzania aktywami łączący produkcję, operacje, finanse i HR, co odróżnia firmę od niektórych dostawców EAM.
Klienci zwracają uwagę, iż wybrali firmę IFS ze względu na szeroki zakres aplikacji, funkcję głębokiego zarządzania cyklem życia aktywów oraz możliwość zaspokojenia różnorodnych potrzeb firmy.

Interakcja z użytkownikami jest dobrze odbierana, a klienci są podekscytowani obszerną mapą drogową IFS

Udostępnij:

Zapraszamy do kontaktu

Administratorem danych osobowych jest Delegate IT Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, ul. Kwiatkowskiego 1, Stalowa Wola 37-450. Twoje dane osobowe są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Tobą i w celu, dla którego zostały nam udostępnione – przygotowanie oferty, odpowiedzi na zapytanie, sporządzenie umowy. Więcej informacji znajdziecie w Polityce prywatności. 

Więcej informacji:

ludzie dyskutujący nad dokumentami

Co składa się na udane wdrożenie ERP?

Udane wdrożenie ERP staje się kluczowym czynnikiem w osiągnięciu pożądanych rezultatów. Źle przeprowadzone wdrożenie może prowadzić do opóźnień, wzrostu kosztów, a nawet braku osiągnięcia oczekiwanych korzyści.

roboty spawające na linii produkcyjnej

Zarządzanie projektami w firmach produkcyjnych

W dziedzinie produkcji, gdzie organizacje zawsze starają się obniżyć koszty i usprawnić działania, narzędzia i procesy zarządzania projektami mogą być ogromną korzyścią dla każdej branży i dla firm każdej wielkości.