Delegate uczestnikiem IFS Connect Cloud Day 2021

Jest nam niezmiernie miło zaprosić na najbliższą edycję IFS Connect Cloud Day 2021.

To już 27 października. Startujemy o godzinie 10:00.

W doborowym towarzystwie będziemy dyskutować między innymi o przyszłości rozwiązań chmurowych w kontekście biznesowym oraz o najnowszych trendach w automatyzacji procesów. W dyskusji udział wezmą przedstawiciele IFS, organizacji korzystających na co dzień z oprogramowania szwedzkiego giganta IT, a także jego polscy partnerzy technologiczni. Wśród prelegentów Robert Szydłowski, Prezes Zarządu Delegate.

Wydarzenie odbywać się będzie w formule on-line. Gorąco zachęcamy do skorzystania z formularza zgłoszeniowego: https://info.ifs.com/IFS-Connect-Cloud-Day-2021.html

Do wirtualnego zobaczenia 27 października!

Zapraszamy do kontaktu

Administratorem danych osobowych jest Delegate IT Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, ul. Kwiatkowskiego 1, Stalowa Wola 37-450. Twoje dane osobowe są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Tobą i w celu, dla którego zostały nam udostępnione – przygotowanie oferty, odpowiedzi na zapytanie, sporządzenie umowy. Więcej informacji znajdziecie w Polityce prywatności. 

Udostępnij:

Więcej informacji:

Pusta sala konferencyjna

IFS Unleashed 2022

W dniach 10-14 października w Centrum Kongresowym w Miami firma IFS zorganizowała szereg sesji branżowych, warsztatów i dyskusji panelowych z udziałem liderów branży i społeczności IFS z całego świata. Dzięki starannie opracowanej agendzie mieliśmy okazję uczestniczyć w pasjonujących prezentacjach, gorących debatach, a także zapoznać się z inspirującymi rozwiązaniami trudnych wyzwań, przed którymi stają dziś innowacyjne organizacje.
Oto wydarzenia, które z pewnością zapadną nam w pamięci.

Works with AZEXO page builder