Wdrożenie IFS Cloud w „FABRYKA”.

Fabryka specjalizuje się w szeroko pojętej obróbce metalu dostarczając swoim klientom kompleksowe rozwiązania produkcyjne takie jak: cięcie blach, cięcie profili, gięcie, spawanie zrobotyzowane, frezowanie, malowanie proszkowe. Fabryka jest także wiodącym oraz cenionym w Polsce producentem wyposażenia off-roadowego, z wieloletnim doświadczeniem na rynku.

Firma Delegate z przyjemnością ogłasza rozpoczęcie współpracy z Fabryką 4×4, która wdraża system IFS Cloud. W ramach tej współpracy, skupimy się na obszarach:  Finanse, Zakupy, Magazyn, Sprzedaż  Produkcja oraz Zarządzenie Obiegiem Dokumentów.

Adam Burek, Project Manager Delegate powiedział, że specyfika procesów biznesowych Fabryki 4×4 pozwala na wdrożenie projektu w metodyce zwinnej, co daje nam m.in. możliwość do szybszej realizacji prac nad prototypem, a docelowo zrealizowanie projektu w oczekiwanym przez fabrykę 4×4 terminie.

W nowej strategii wdrożeniowej Fabryki 4×4 stawiamy sobie ambitne cele zarówno jeśli chodzi o wzrost biznesu, jak i rozwój technologii. Zdecydowano się na maksymalne wykorzystanie standardowych funkcji systemu, aby zminimalizować liczbę ewentualnych modyfikacji. W najbliższym czasie planowane jest też uruchomienie integracji z maszynami i z systemem CAD/CAM SigmaNest do optymalizacji cięcia. Firma dynamicznie się rozwija, systematycznie zwiększając produkcję i poszerzając grono klientów dzięki czemu system IFS zapewni klientom FABRYKA kompleksową obsługę, począwszy od projektowania aż po wytwarzanie produkcyjne i produkcję seryjną komponentów do samochodów – mówi Małgorzata Skowron -Manager ds. handlowych Delegete.

Główne czynniki, które wpłynęły na decyzję o wyborze IFS Cloud, to kompleksowa funkcjonalność systemu spełniająca wymagania przedsiębiorstw w branży przemysłowej oraz elastyczność, która gwarantuje przyszły rozwój rozwiązań wraz ze wzrostem potrzeb przedsiębiorstwa FABRYKA. Istotne było również podejście firmy DELEGATE   do klienta i jej wiedza na temat specyfiki branży przemysłowej – powiedział Prezes Fabryki 4×4 Paweł Majka.

Cieszymy się na nadchodzące wspólne wyzwania i mamy nadzieję, że już niedługo FABRYKA z sukcesem zrealizuje swoje cele biznesowe dzięki wsparciu IFS Cloud.

Udostępnij:

Zapraszamy do kontaktu

Administratorem danych osobowych jest Delegate IT Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, ul. Kwiatkowskiego 1, Stalowa Wola 37-450. Twoje dane osobowe są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Tobą i w celu, dla którego zostały nam udostępnione – przygotowanie oferty, odpowiedzi na zapytanie, sporządzenie umowy. Więcej informacji znajdziecie w Polityce prywatności. 

Więcej informacji: