Produkcja oparta na projektach IFS CLOUD

Dzięki IFS Cloud ERP firmy produkcyjne mogą objąć cały cykl życia swojej działalności, od fazy przetargowej, przez produkcję, aż po obsługę aktywów klientów.

W Delegate przygotowaliśmy prosty przegląd możliwości IFS Cloud i tego, w jaki sposób wspiera on firmy skupiające się na operacjach opartych na projektach i inżynierii na zamówienie.

Lobby specyficzne dla danej branży.

Oprogramowanie zawiera ponad 100 lobby specyficznych dla danej branży i biznesu. Które są interaktywnymi pulpitami nawigacyjnymi. które można dostosować i ustrukturyzować tak, aby pasowały do obowiązków i celów pracowników. Szczególnie w przypadku firm zorientowanych projektowo obejmuje to zarządzanie portfelem, prognozowanie i zarządzanie ryzykiem. Zarówno dla całej organizacji, jak i poszczególnych realizowanych projektów. Oto kilka przykładów funkcjonalności odpowiadających potrzebom Twojej firmy.

1. Zarządzanie relacjami z dostawcami (SRM).
2. Zarządzanie umowami sprzedaży.
3. Zarządzanie portfelem projektów.
4. Zarządzanie żądaniami zmian.
4. Zarządzanie umowami serwisowymi.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o korzyściach, jakie IFS Cloud może przynieść Twojej firmie, skontaktuj się z nami w Delegate. To tylko mały przedsmak tego, co jest możliwe. 

Udostępnij:

Zapraszamy do kontaktu

Administratorem danych osobowych jest Delegate IT Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, ul. Kwiatkowskiego 1, Stalowa Wola 37-450. Twoje dane osobowe są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Tobą i w celu, dla którego zostały nam udostępnione – przygotowanie oferty, odpowiedzi na zapytanie, sporządzenie umowy. Więcej informacji znajdziecie w Polityce prywatności. 

Więcej informacji: