Ludzie tworzący IFS Cloud cz. 2

Od programistów i inżynierów po marketerów - co tydzień będziemy trafiać do serca zespołu odpowiedzialnego za uruchomienie IFS Cloud, abyś mógł ich trochę lepiej poznać i dowiedzieć się, co ich motywuje!
ludzie-tworzący-ifs-cloud

W tym tygodniu spotkaj się z Chamilką Baranasuriya, wiceprezesem ds. Cyklu życia aplikacji w badaniach i rozwoju w firmie IFS. Chamilka pracuje w IFS od 18 lat i ma siedzibę poza naszym biurem w Kolombo na Sri Lance. W wolnym czasie lubi czytać i podróżować. Ostatnio Chamilka zajmowała się rozwojem platformy IFS Lifecycle Experience dla IFS Cloud.

Opowiedz nam o swojej roli i głównych obowiązkach

Kieruję rozwojem IFS Lifecycle Experience, czyli wszystkim, co dzieje się z IFS Cloud po wydaniu produktu. Pracuję nad stworzeniem najlepszego rozwiązania dla naszych klientów poprzez rozwój i wdrażanie IFS Cloud.

Pracując nad IFS Cloud na stanowisku wiceprezesa ds. Cyklu życia aplikacji w IFS RnD, co najbardziej podoba Ci się w tym rozwiązaniu?

Jestem podekscytowana funkcjonalnością, jaką IFS Cloud zapewnia swoim klientom. Dzięki temu klient ma pełna kontrolę i dostęp do innowacji.

Jaka była Twoja ulubiona część pracy w tym projekcie?

Podobała mi się praca z moim zespołem przy tworzeniu produktu od podstaw. Z satysfakcją obserwowaliśmy również pojawienie się nowej platformy, która daje naszym klientom kontrolę nad ich rozwiązaniami.

Co, Twoim zdaniem, sprawia, że IFS Cloud zmienia zasady gry dla naszych klientów?

Po raz pierwszy klienci mają pełną kontrolę i większą elastyczność. Otrzymują to samo rozwiązanie, niezależnie od tego, czy pracują w chmurze, czy lokalnie, które oferuje branżową głębię możliwości funkcjonalnych.

Jaką rolę odgrywają klienci w IFS Lifecycle Experience?

Po raz pierwszy klienci będą mieli pełną kontrolę. Będą właścicielami swoich wdrożeń i mogą współpracować z każdym, aby zająć się wdrożeniem.

Tekst w oryginale: https://blog.ifs.com/2021/05/people-behind-ifs-cloud-chamilka-baranasuriya/

Udostępnij:

Zapraszamy do kontaktu

Administratorem danych osobowych jest Delegate IT Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, ul. Kwiatkowskiego 1, Stalowa Wola 37-450. Twoje dane osobowe są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Tobą i w celu, dla którego zostały nam udostępnione – przygotowanie oferty, odpowiedzi na zapytanie, sporządzenie umowy. Więcej informacji znajdziecie w Polityce prywatności. 

Więcej informacji: