Krajowy System eFaktur obowiązkowy już za rok!

Od 1 stycznia 2024 roku Polska, zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej, wprowadza obowiązek obrotu faktur w postaci ustrukturyzowanej (e-Faktury). Obowiązek ten będzie dotyczył wszystkich firm.

Przechowywanie oraz udostępnianie e-Faktur odbywać się będzie za pośrednictwem Krajowego Systemu e-Faktur. Każda faktura zostanie opatrzona unikatowym numerem. Będzie to jednoznaczne z wprowadzeniem jej do obiegu prawnego. KSeF ma zapewnić kontrolę nad procesem fakturowania w czasie rzeczywistym.

W przypadku dużych organizacji nowa rzeczywistość wymagać będzie dostosowania oprogramowania finansowo-księgowego firmy. Usprawni to proces transferowania większej liczby dokumentów do nowego systemu.

Dla użytkowników IFS Applications przygotowaliśmy dedykowane rozwiązanie, które zapewni pełne i elastyczne przejście Państwa oprogramowania na pełną gotowość do współpracy z KSeF.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami

Zapraszamy do kontaktu

Administratorem danych osobowych jest Delegate IT Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, ul. Kwiatkowskiego 1, Stalowa Wola 37-450. Twoje dane osobowe są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Tobą i w celu, dla którego zostały nam udostępnione – przygotowanie oferty, odpowiedzi na zapytanie, sporządzenie umowy. Więcej informacji znajdziecie w Polityce prywatności. 

Udostępnij:

Więcej informacji:

Pusta sala konferencyjna

IFS Unleashed 2022

W dniach 10-14 października w Centrum Kongresowym w Miami firma IFS zorganizowała szereg sesji branżowych, warsztatów i dyskusji panelowych z udziałem liderów branży i społeczności IFS z całego świata. Dzięki starannie opracowanej agendzie mieliśmy okazję uczestniczyć w pasjonujących prezentacjach, gorących debatach, a także zapoznać się z inspirującymi rozwiązaniami trudnych wyzwań, przed którymi stają dziś innowacyjne organizacje.
Oto wydarzenia, które z pewnością zapadną nam w pamięci.