IFS Product Estimate Management (IFS Szacowanie Oferty)

Nowe rozwiązanie szacowania ofertowego firmy IFS umożliwi użytkownikom systemu IFS Applications szybkie i efektywne przygotowanie ofert dla klientów. Jest to możliwe poprzez zarządzanie złożonymi oszacowaniami kosztów, cen i marży podczas przygotowywania ofert handlowych.

Rozwiązanie IFS Szacowanie Oferty jest przeznaczone do obsługi firm produkcyjnych i ma na celu umożliwienie im przygotowania rentownych ofert produktów w przypadku odpowiedzi na złożone wymagania klientów.

Zaawansowane funkcje kalkulacji kosztu powiązane z wielkością zapytania ofertowego umożliwiają określenie opłacalności produkcji danego wyrobu oraz zyskowności jego sprzedaży. Oferowane rozwiązanie obsługuje również określone dla oferty kursy walutowe oraz umożliwia weryfikację składanych przez podwykonawców ofert przetargowych. Dodatkowo, wykorzystując zintegrowane kokpity IFS Lobby, moduł szacujący oferuje efektywną wizualizację danych, ułatwiając śledzenie i współpracę przy oszacowaniach ofert przetargowych.

Udostępnij:

Zapraszamy do kontaktu

Administratorem danych osobowych jest Delegate IT Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, ul. Kwiatkowskiego 1, Stalowa Wola 37-450. Twoje dane osobowe są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Tobą i w celu, dla którego zostały nam udostępnione – przygotowanie oferty, odpowiedzi na zapytanie, sporządzenie umowy. Więcej informacji znajdziecie w Polityce prywatności. 

Więcej informacji: