Delegate Platynowym Partnerem IFS Connect Eastern Europe.

Z wielką radością pragniemy ogłosić, że Delegate został Platynowym Partnerem #IFS Connect Eastern Europe 2023! To niezwykle prestiżowe wydarzenie odbędzie się w kilkunastu miejscach na całym świecie, a my jesteśmy niezmiernie dumni, że będziemy gościć Was w Krakowie już 30-31 maja.

Podczas tego wydarzenia, które nosi miano #ExperienceYourFuture, będziemy mieli okazję wysłuchać inspirujących wystąpień Klientów IFS, międzynarodowej kadry zarządzającej oraz gości specjalnych. Będziemy też mieli przyjemność wystąpić na scenie i podzielić się z Wami jedną z naszych najciekawszych współprac, dotyczącą wdrożenia systemu #IFS Cloud w Zakłady Metalowe “Postęp” S.A. Bardzo serdecznie dziękujemy Prezes Magdalenie Jagiełło, która zechciała opowiedzieć o historii naszej współpracy.

Zachęcamy do rejestracji na wydarzenie pod tym adresem: https://ifs.link/CbUay6 i już teraz zapraszamy Was do udziału w #IFS Connect!

 
 

Udostępnij:

Zapraszamy do kontaktu

Administratorem danych osobowych jest Delegate IT Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, ul. Kwiatkowskiego 1, Stalowa Wola 37-450. Twoje dane osobowe są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Tobą i w celu, dla którego zostały nam udostępnione – przygotowanie oferty, odpowiedzi na zapytanie, sporządzenie umowy. Więcej informacji znajdziecie w Polityce prywatności. 

Więcej informacji: