Dołączamy do grupy partnerów RamBase

Zachęcamy do lektury komunikatu przygotowanego wspólnie z RamBase. Cieszymy się, że dołączamy do zacnego grona partnerów norweskiego lidera ERP.

Delegate IT, dostawca rozwiązań IT dla przemysłu, został kolejnym partnerem RamBase, producenta RamBase Cloud ERP. Zapewni dostęp do norweskiego rozwiązania klientom w całej Polsce. To kolejny krok norweskiej firmy do planowanego podwojenia liczby partnerów do końca 2021 roku.

Nowy partner RamBase to firma technologiczna z kilkunastoletnim doświadczeniem. Co ciekawe w pierwszych latach działalności sama tworzyła oprogramowanie ERP. Obecnie zajmuje się outsourcingiem IT, dostarczaniem infrastruktury sprzętowej, rozwiązań sieciowych, a także przeprowadza audyty IT. Jest też jednym z najważniejszych partnerów wdrożeniowych szwedzkiego IFS.

Delegate IT tworzy zespół ekspertów kompleksowo podchodzących do rozwiązywania problemów klientów. Co ważne dobrze rozumiejący specyfikę wdrożeń systemów ERP, dzięki posiadanemu w tym obszarze ogromnemu doświadczeniu. Atutem naszego nowego partnera, ze względu na jego dotychczasowe doświadczenia, jest również zrozumienie biznesowej kultury skandynawskiej – mówi Jakub Polkowski z GROWmatica, firmy wspierającej sprzedaż systemu RamBase i rozwój sieci partnerów w Polsce.

Delegate IT ma również duże doświadczenie we wdrażaniu kompleksowych rozwiązań IT, w tym opartych na chmurze. Ma to sprzyjać lepszemu zrozumieniu działającego w chmurze RamBase Cloud ERP, dostępnego w modelu „oprogramowanie jako usługa”.

Współpraca z RamBase to dla nas szansa oferowania swoich usług w segmencie firm średnich i małych. Mamy nadzieję, że współpraca między naszymi firmami pozwoli szybciej, skuteczniej i bardziej kompleksowo spełnić oczekiwania naszych klientów. Nasze zespoły dobrze się rozumieją i wzajemnie uzupełniają. Liczymy, iż przyniesie nam to szereg nowych, ciekawych projektów – powiedział Mariusz Basan, dyrektor sprzedaży w Delegate IT.

Certyfikowani partnerzy RamBase w poszczególnych krajach są odpowiedzialni za sprzedaż i wdrożenie RamBase Cloud ERP. Program wdrażania partnerów obejmuje działania, takie jak szkolenia produktowe, wymianę doświadczeń oraz różne narzędzia do zarządzania sprzedażą i projektami.

Proces wdrażania nowego partnera rozpoczynamy w momencie podpisania przez niego umowy handlowej z RamBase, a kończymy po trzech pierwszych implementacjach RamBase u nowych nabywców końcowych. Proces obejmuje szeroki zakres szkoleń, warsztatów, coachingu i ocen – mówi Anne Louise Våge Mikkelsen, Brand Manager w RamBase.

RamBase Cloud ERP dedykowany jest firmom przemysłowym, również o mocno zindywidualizowanych potrzebach. System został stworzony na potrzeby własne norweskiego koncernu przemysłowego Hatteland, który, pod marką RamBase, obecnie oferuje swoje rozwiązanie również innym firmom przemysłowym. Polska jest jednym ze strategicznych rynków dla norweskiego producenta IT.

Sieć partnerska RamBase w Polsce liczy już 10 partnerów.

Udostępnij:

Zapraszamy do kontaktu

Administratorem danych osobowych jest Delegate IT Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, ul. Kwiatkowskiego 1, Stalowa Wola 37-450. Twoje dane osobowe są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Tobą i w celu, dla którego zostały nam udostępnione – przygotowanie oferty, odpowiedzi na zapytanie, sporządzenie umowy. Więcej informacji znajdziecie w Polityce prywatności. 

Więcej informacji: