IFS Unleashed 2022

W dniach 10-14 października w Centrum Kongresowym w Miami firma IFS zorganizowała szereg sesji branżowych, warsztatów i dyskusji panelowych z udziałem liderów branży i społeczności IFS z całego świata. Dzięki starannie opracowanej agendzie mieliśmy okazję uczestniczyć w pasjonujących prezentacjach, gorących debatach, a także zapoznać się z inspirującymi rozwiązaniami trudnych wyzwań, przed którymi stają dziś innowacyjne organizacje. Oto wydarzenia, które z pewnością zapadną nam w pamięci.
Pusta sala konferencyjna

Początek z efektem “wow”: darmowe licencje IFS assyst dla wybranych rozwiązań przez 2023

Program IFS Unleashed rozpoczął się od uruchomienia inicjatywy “Free for 23”, która umożliwia klientom firmy IFS wdrożenie automatyzacji o kluczowym znaczeniu dla biznesu, obejmującej systemy ESM, ITSM i ITOM. Dzięki bezpłatnej rocznej licencji organizacje mogą wykorzystać potencjał obszaru zarządzania usługami, aby koncentrować swoje zasoby oraz optymalizować sposób świadczenia usług.

Inspirujące sesje wykładowe z udziałem takich osobowości, jak: Michael Phelps, Ray Wang, Tia-Clair Toomey i Jim Furyk.

IFS Unleashed było wypełnione inspirującycmi wykładami i gwiazdorską obsadą prelegentów. W ciągu tygodnia mieliśmy przyjemność usłyszeć założyciela Constellation Research Inc. R “Raya” Wanga, mistrza świata w pływaniu Michaela Phelpsa, najsprawniejszą kobietę na świecie Tia-Clair Toomey oraz mistrza PGA w kategorii major Jima Furyk. Ta gwiazdorska obsada podzieliła się osobistymi spostrzeżeniami, jak można przystosować się do dynamicznie zmieniającego się środowiska, przewyższyć konkurencję i pozostać w pełni skoncentrowanym na osiąganiu pożądanych rezultatów.

Wzrost, idea Moment of Service oraz “wartość uwolniona”

W czasie trwania konferencji odbyły się liczne sesje tematyczne, podczas których omawiano wyzwania specyficzne dla poszczególnych branż oraz sposoby ich pokonywania za pomocą praktycznych rozwiązań. Od przestrzegania rygorystycznych wymogów federalnych w przemyśle lotniczym i obronnym, po tworzenie zrównoważonej przyszłości w sektorze produkcji i łączenie miejsca pracy z zarządzaniem usługami w przedsiębiorstwie. Ekscytujące było wysłuchanie opinii liderów na temat tego, jak radzą sobie z tymi problemami i jak firma IFS może pomóc organizacjom w ich podróży.

IFS Unleashed było doskonałą okazją do bezpośredniego spotkania z wszystkimi członkami “ekosystemu IFS” – twórców rozwiązania, menedżerów, użytkowników i partnerów. Wróciliśmy bogatsi o ogromny bagaż doświadczeń, przemyśleń i nowych znajomości.

Udostępnij:

Zapraszamy do kontaktu

Administratorem danych osobowych jest Delegate IT Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, ul. Kwiatkowskiego 1, Stalowa Wola 37-450. Twoje dane osobowe są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Tobą i w celu, dla którego zostały nam udostępnione – przygotowanie oferty, odpowiedzi na zapytanie, sporządzenie umowy. Więcej informacji znajdziecie w Polityce prywatności. 

Więcej informacji: