Delegate IT Złotym Partnerem IFS Connect 2022

zaproszenie na konferencję

Miło nam poinformować, że zostaliśmy Złotym Partnerem tegorocznej edycji konferencji IFS Connect 2022

Podczas tegorocznej edycji:

  • poruszymy kluczowe kwestie w obszarze technologicznej transformacji biznesu;
  • porozmawiamy o zmianach gospodarczych oraz międzynarodowych wpływających na prowadzenie biznesu;
  • postaramy się pokazać jak technologia może być niezastąpionym wsparciem dla przedsiębiorstw w otoczeniu podlegającym ciągłym zmianom.

Pierwszego dnia zaprezentujemy – wraz z przedstawicielem naszego Klienta – wnioski z zakończonego niedawno wdrożenia systemu IFS Applications 10. Do Państwa dyspozycji oddajemy również miejsce spotkań firmowane logiem DELEGATE. Liczymy, że w naszym towarzystwie skorzystają Państwo z okazji oderwania się na chwilę od konferencyjnego zgiełku 😉 Bieżące informacje w miarę zbliżania się konferencji publikować będziemy na naszym profilu LinkedIn

Będzie nam niezmiernie miło móc spotkać się z Państwem w dniach 8-9 czerwca 2022 w Hotelu Vienna House Andel`s w Łodzi.

Udział w imprezie jest bezpłatny. Link do rejestracji: https://info.ifs.com/RoadmapToTheFuture.html

Zapraszamy do kontaktu

Administratorem danych osobowych jest Delegate IT Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, ul. Kwiatkowskiego 1, Stalowa Wola 37-450. Twoje dane osobowe są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Tobą i w celu, dla którego zostały nam udostępnione – przygotowanie oferty, odpowiedzi na zapytanie, sporządzenie umowy. Więcej informacji znajdziecie w Polityce prywatności. 

Udostępnij:

Więcej informacji:

Pusta sala konferencyjna

IFS Unleashed 2022

W dniach 10-14 października w Centrum Kongresowym w Miami firma IFS zorganizowała szereg sesji branżowych, warsztatów i dyskusji panelowych z udziałem liderów branży i społeczności IFS z całego świata. Dzięki starannie opracowanej agendzie mieliśmy okazję uczestniczyć w pasjonujących prezentacjach, gorących debatach, a także zapoznać się z inspirującymi rozwiązaniami trudnych wyzwań, przed którymi stają dziś innowacyjne organizacje.
Oto wydarzenia, które z pewnością zapadną nam w pamięci.

Works with AZEXO page builder