Delegate IT Złotym Partnerem IFS Connect 2022

zaproszenie na konferencję

Miło nam poinformować, że zostaliśmy Złotym Partnerem tegorocznej edycji konferencji IFS Connect 2022

Podczas tegorocznej edycji:

  • poruszymy kluczowe kwestie w obszarze technologicznej transformacji biznesu;
  • porozmawiamy o zmianach gospodarczych oraz międzynarodowych wpływających na prowadzenie biznesu;
  • postaramy się pokazać jak technologia może być niezastąpionym wsparciem dla przedsiębiorstw w otoczeniu podlegającym ciągłym zmianom.

Pierwszego dnia zaprezentujemy – wraz z przedstawicielem naszego Klienta – wnioski z zakończonego niedawno wdrożenia systemu IFS Applications 10. Do Państwa dyspozycji oddajemy również miejsce spotkań firmowane logiem DELEGATE. Liczymy, że w naszym towarzystwie skorzystają Państwo z okazji oderwania się na chwilę od konferencyjnego zgiełku 😉 Bieżące informacje w miarę zbliżania się konferencji publikować będziemy na naszym profilu LinkedIn

Będzie nam niezmiernie miło móc spotkać się z Państwem w dniach 8-9 czerwca 2022 w Hotelu Vienna House Andel`s w Łodzi.

Udział w imprezie jest bezpłatny. Link do rejestracji: https://info.ifs.com/RoadmapToTheFuture.html

Udostępnij:

Zapraszamy do kontaktu

Administratorem danych osobowych jest Delegate IT Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, ul. Kwiatkowskiego 1, Stalowa Wola 37-450. Twoje dane osobowe są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Tobą i w celu, dla którego zostały nam udostępnione – przygotowanie oferty, odpowiedzi na zapytanie, sporządzenie umowy. Więcej informacji znajdziecie w Polityce prywatności. 

Więcej informacji:

ludzie dyskutujący nad dokumentami

Co składa się na udane wdrożenie ERP?

Udane wdrożenie ERP staje się kluczowym czynnikiem w osiągnięciu pożądanych rezultatów. Źle przeprowadzone wdrożenie może prowadzić do opóźnień, wzrostu kosztów, a nawet braku osiągnięcia oczekiwanych korzyści.

roboty spawające na linii produkcyjnej

Zarządzanie projektami w firmach produkcyjnych

W dziedzinie produkcji, gdzie organizacje zawsze starają się obniżyć koszty i usprawnić działania, narzędzia i procesy zarządzania projektami mogą być ogromną korzyścią dla każdej branży i dla firm każdej wielkości.