The People Behind IFS Cloud

The People Behind IFS Cloud to seria blogów, której celem jest ujawnienie historii niesamowitych osób stojących za IFS Cloud.
Ross Parkin tworzący IFS Cloud

Od programistów i inżynierów po marketerów – co tydzień będziemy trafiać do serca zespołu odpowiedzialnego za uruchomienie IFS Cloud, abyś mógł ich trochę lepiej poznać i dowiedzieć się, co ich motywuje!

Ross jest głównym architektem w firmie IFS z siedzibą w Nottingham w Wielkiej Brytanii. W IFS pracuje od 6 lat i 9 miesięcy, tworząc rozwiązania odpowiedzialne za planowanie i optymalizację działań firmy. Poza pracą uprawia wspinaczkę skałkową, lubi muzykę i wychowuje dwójkę małych dzieci.

Opowiedz nam o swojej roli i głównych obowiązkach związanych z IFS Cloud.

Posiadam doświadczenie w fizyce obliczeniowej. Od zawsze interesowało mnie, jak pozornie proste fragmenty kodu mogą pomóc w znalezieniu odpowiedzi na złożone problemy. Dlatego dołączyłem do zespołu odpowiedzialnego za ich rozwiązanie.

Zajmowałem się opracowywaniem algorytmów, dzięki którym rozwiązywaliśmy problemy, w których planowanie logistyczne miało kluczowe znaczenie. Naszym celem jest znalezienie poprawnego rozwiązania. Jest to kluczowy przykład wartości sztucznej inteligencji – wykorzystanie algorytmów komputerowych w rozwiązywaniu problemów.

Dzięki IFS Cloud robimy kolejny krok naprzód, dodając algorytmiczne „mięśnie” do produktu. Byłem zaangażowany w projektowanie usługi uczenia maszynowego, którą można używać w wielu domenach biznesowych objętych usługą IFS Cloud.

Jednym z pierwszych przykładów wykorzystania uczenia maszynowego w IFS Cloud jest zarządzanie relacjami z klientami (CRM). Wraz z CRM istnieje możliwość przewidywania prawdopodobieństwa sukcesu szansy biznesowej.

Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej usługi, która umożliwi łatwą integrację funkcji predykcyjnych(prognozowania) opartych na sztucznej inteligencji w całym systemie IFS Cloud.

Co najbardziej ekscytuje Cię podczas pracy nad IFS Cloud?

Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć jakie korzyści potrafi przynieść to rozwiązanie naszym klientom. Podstawy, które przygotowaliśmy dla IFS Cloud, oznaczają, że w kolejnych wersjach będą dodawane kolejne funkcje AI.

To pozwala nam poszerzyć branżę. Dzięki temu nasi klienci mogą uzyskać informacje wynikające z prognozowania przy użyciu własnych danych przechowywanych w IFS Cloud.

Jaka była Twoja ulubiona część pracy w IFS Cloud?

Bardzo podobało mi się odkrycie, jak wbudowana w codzienne procesy sztuczna inteligencja może poprawić ich przebieg.

Dzięki IFS Cloud dążymy do osadzenia sztucznej inteligencji i optymalizacji w produkcie, dążąc do zapewnienia korzyści i poprawy wydajności procesów, z których korzystają nasi klienci na co dzień.

Co, Twoim zdaniem, sprawia, że IFS Cloud zmienia zasady gry dla naszych klientów?

Poza sztuczną inteligencją i optymalizacją, IFS Cloud dostarcza naszym klientom ulepszenia szybciej, w bardziej niezawodny i powtarzalny sposób.

Ponadto oznacza to, że możemy skutecznie i wydajnie dostarczać naszym klientom to samo rozwiązanie zarówno lokalnie, jak i w chmurze.

Podsumowując, wielu naszych klientów pragnie poprawić wydajność i jakość usług w ramach własnej działalności, ale przede wszystkim dla klientów, których obsługują.

To jest coś, co skłania firmy do szukania sposobów, aby zrobić krok przed konkurencją. Pod tym względem praca nad IFS Cloud okazała się bardzo satysfakcjonująca. Wiem, że dostarczamy produkt, który daje naszym klientom rozwiązanie, pozwalające firmom iść do przodu.

Dziękuję za poświęcenie czasu na omówienie swojej roli w rozwoju IFS Cloud.

Zapraszamy do kontaktu

Administratorem danych osobowych jest Delegate IT Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, ul. Kwiatkowskiego 1, Stalowa Wola 37-450. Twoje dane osobowe są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Tobą i w celu, dla którego zostały nam udostępnione – przygotowanie oferty, odpowiedzi na zapytanie, sporządzenie umowy. Więcej informacji znajdziecie w Polityce prywatności. 

Udostępnij:

Więcej informacji:

Pusta sala konferencyjna

IFS Unleashed 2022

W dniach 10-14 października w Centrum Kongresowym w Miami firma IFS zorganizowała szereg sesji branżowych, warsztatów i dyskusji panelowych z udziałem liderów branży i społeczności IFS z całego świata. Dzięki starannie opracowanej agendzie mieliśmy okazję uczestniczyć w pasjonujących prezentacjach, gorących debatach, a także zapoznać się z inspirującymi rozwiązaniami trudnych wyzwań, przed którymi stają dziś innowacyjne organizacje.
Oto wydarzenia, które z pewnością zapadną nam w pamięci.

Works with AZEXO page builder