The People Behind IFS Cloud | Stephen Boylan

The People Behind IFS Cloud to seria blogów, której celem jest przedstawianie historii niesamowitych osób stojących za IFS Cloud.
Stephen Boyles reprezentujący firmę IFS

Od programistów i inżynierów po marketerów, co tydzień docieramy do serca zespołu odpowiedzialnego za uruchomienie IFS Cloud. Dzięki temu możecie ich trochę lepiej poznać i dowiedzieć się co ich motywuje!
Stephen jest dyrektorem ds. programów globalnych w firmie IFS z siedzibą w Delray Beach na Florydzie. Pomaga naszym zespołom w budowaniu solidnych podstaw, które zapewnią sukces naszym klientom. Poza pracą Stephen interesuje się żeglarstwem, tenisem, literaturą i muzyką.

Opowiedz nam o swojej roli i głównych obowiązkach przy pracy nad IFS Cloud.

Moją rolą było wspieranie naszych zespołów (rozwoju aplikacji oraz serwisu) w dostosowywaniu i harmonizowaniu wszystkich działań. Zespoły zainwestowały tysiące godzin i dni wysiłku, więc zadaniem kierowników programu i kierowników projektów było zsynchronizowanie całej tej pracy.

Co najbardziej ekscytuje Cię w pracy nad IFS Cloud?

Praca w IFS Cloud to niepowtarzalna okazja, aby przyczynić się do sukcesu zespołów dostarczających nową generację technologii społeczności IFS.

Jaka była Twoja ulubiona część pracy nad IFS Cloud?

Ludzie, ludzie i ludzie. Poznałem kulturę i kreatywność zespołów na całym świecie.

Co Twoim zdaniem sprawia, że IFS Cloud zmienia zasady gry dla naszych klientów?

IFS Cloud to innowacyjne rozwiązanie oparte na jednej bazie kodu i jednej bazie danych, co czyni go niepowtarzalnym. Żaden z konkurentów nie jest w stanie zaoferować takiego rozwiązania.

Przewaga technologiczna, stabilność i bezpieczeństwo oparte na naszym doświadczeniu doskonale łączą się z tą wyjątkową architekturą, co oznacza, że sukces klienta jest zbudowany zgodnie z projektem!

W firmie IFS ważne jest zapewnienie naszym klientom idealnego rozwiązania. Myśląc o branżach, na których się koncentrujemy, oraz o swojej specjalistycznej wiedzy na temat naszego produktu, czy możesz podać nam rzeczywisty przykład tego, jak IFS Cloud może wesprzeć naszych klientów?

IFS Cloud jest wysoce zoptymalizowany do użytku z urządzeniami mobilnymi. To sprawia, że rozwiązania klientów i ich usługi są w zasięgu ręki.

Dziękuję za poświęcenie czasu na omówienie swojej roli w rozwoju IFS Cloud.

Udostępnij:

Zapraszamy do kontaktu

Administratorem danych osobowych jest Delegate IT Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, ul. Kwiatkowskiego 1, Stalowa Wola 37-450. Twoje dane osobowe są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Tobą i w celu, dla którego zostały nam udostępnione – przygotowanie oferty, odpowiedzi na zapytanie, sporządzenie umowy. Więcej informacji znajdziecie w Polityce prywatności. 

Więcej informacji: